«1812-2012. Borodino. Le bicentenaire de la Bataille de la Moskova». В Брюсселі пройшла тематична виставка, присвячена 200-річчю Вітчизної війни 1812 року


Брюсель. Бельгія

У Брюссельському вільному університеті (ULB, Universite Libre de Bruxelles) відбулося урочисте закриття експозиції   «1812-2012. Borodino. Le bicentenaire de la Bataille de la Moskova», присвяченої 200-річчю перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

Виставка була організована спільно представництвом Росспівробітництва у Бельгії, Державним Бородінським воєнно-історичним музеєм-заповідником, кафедрою русистики і бібліотекою БВУ.

ULB, Universite Libre de Bruxelles

З 16 грудня 2011 р. по 16 лютого 2012 р. експозицію змогли відвідати студенти, викладачі і співробітники університету, а також читачі університетської бібліотеки.

У рамках виставки відбулася відкрита лекція завідуючої кафедри російської мови і літератури Брюссельського вільного університету Каріни Алавердян про історію наполеонівського походу на Росію. Була також організована демонстрація одного з фільмів кіноепопеї Сергія Бондарчука “Війна і мир”, Кутузова, що оповідає про битву армій, і Наполеона під Бородіно.

1812-2012. Borodino. Le bicentenaire de la Bataille de la Moskova

Впродовж 2012 року у Бельгії буде проведена ціла низка заходів, присвячених 200-річю перемоги.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна