Цього року козаки всього світу відзначатимуть перемогу над Наполеоном


Козаки всього світу відзначатимуть перемогу над Наполеоном

У Ростові-на-Дону восени цього року відбудеться IV Всесвітній Козачий Конгрес, присвячений 200-річчю перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. У нім візьмуть участь козаки з 50 суб’єктів Російської Федерації і 50 країн світу.

“На території Ростова-на-Дону, Новочеркаська, Азова, Аксайского району проходитимуть пленарні засідання, зустрічі і круглі столи по актуальних темах, що стосуються перспектив розвитку російського козацтва, зміцнення тісних зв’язків козачих громад ближнього і далекого зарубіжжя, відновлення зв’язків з нащадками козаків, що мешкають в далекому зарубіжжі”, – розповів заступник губернатора Ростовської області Віктор Гончаров.

Він нагадав, що цього року також відзначається 1150-річчя Російської державності і 75-річчя з дня створення Ростовської області. Нині, за словами представника міської адміністрації, підготовка до ювілейних урочистостей набирає оберти. В установах культури області, бібліотеках, освітучбових закладах, творчих союзах проходять заходи, присвячені цим датам.

Віктор Гончарів також додав, що напередодні Конгресу Козаків у вересні на території області пройдуть фінальні змагання третьої Всеросійської спартакіади допризовної козачої молоді.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна