В Софії завершився ІІІ Національний конкурс читців російською мовою «Недаром помнит вся Россия»


Софія, Болгарія

В столиці Болгарії – Софії з великим успіхом пройшов ІІІ Національний конкурс читців російською мовою «Недаром помнит вся Россия», присвячений 200-річчю перемоги у Вітчизняній війні 1812 року.

Захід організований за ініціативою Балканської асоціації російських співвітчизників за сприяння РЦНК в Софії, Міністерства освіти, молоді і науки Болгарії і управління культури мерії Софії. Конкурс включений в календар культурних подій столиці.

В Софії завершився ІІІ Національний конкурс читців російською мовою «Недаром помнит вся Россия»

У завершальному етапі конкурсу взяли участь 45 болгарських школярів з усіх регіонів країни. Під час поетичного марафону, що тривав 3 години, увазі жюрі були представлені вірші Пушкіна, Лермонтова, Вяземського, Дельвіга, Батюшкова, Давидова, Цветаєвої та інших відомих російських поетів.

Переможцями конкурсу в двох вікових групах стали Тоні Ніколов (м.Севлієво) і Лиляна Славова (м.Дупниця). Другі місця зайняли Десислава Славська (с.Сестримо Пазарджикської області) і Георгі Янков (м.Благоєвград). Треті місця дісталися Юлії Гроздановій (м.Благоєвград) та Йоанні Димитровій (м.Гоце-Делчів).

Нагородження переможців конкурсу

Нагороду за краще виконання отримали учні софійської загальноосвітньої школи №73. За краще читання художньої прози нагороджена Симона Добрева (м.Ямбол).

Спеціальної нагороди в номінації “найемоційніше виконання” була удостоєна Десислава Славова (м.Ямбол), а в номінації “Краща російська мова” – Влада Ремезова (м.Велико-Тирново).
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна