Затверджена офіційна емблема 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року


Затверджена офіційна емблема святкування 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року

Нині звернення до сторінок славного минулого нашої країни особливо актуально. Суспільство веде пошук шляхів подолання кризи моральних цінностей. У зв’язку з цим величезне значення для виховання патріотизму мають знаменні дати Вітчизняної історії, і одна з найважливіших в їх ряду – Вітчизняна війна 1812 року.

Державною комісією з підготовки до святкування 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року була схвалена, а Президентом Російської Федерації, Дмитром Медведєвим, затверджена офіційна емблема святкування цієї славної дати.

Опис емблеми. Головний елемент – золотий двоглавий орел з розпростертими крилами, увінчаний однією короною. На грудях орла – срібний хрест із закругленими і злегка увігнутими з боків кінцями (так званий “ополченський хрест”). У центрі хреста – щит з оберненим вліво вершником на здибленому коні, вершник вражає списом переверненого навзнак дракона. На горизонтальних кінцях хреста цифри: справа – 1812, ліворуч – 2012. У лапах орла золота стрічка, що розвивається, а також: в правій лапі – золоті перуни, в лівій лапі – золотий круглий лавровий вінок.

Ця емблема широко застосовуватиметься при проведенні святкових заходів з метою військово-патріотичного виховання.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна