Таджикистан. Творчий конкурс, присвячений Вітчизняній війні 1812 року


Таджикистан. Душанбе

Посольство Росії, Представництво Росспівробітництва і Координаційна Рада організацій російських співвітчизників в Таджикистані за підтримки Департаменту по роботі із співвітчизниками МЗС Росії з 16 по 25 березня 2012 року проводить прийом робіт для участі у творчому конкурсі, що присвячений 200-річчю Перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.
 
Метою конкурсу є формування інтересу до вивчення історії Росії у молодих російських співвітчизників у віці від 18 до 28 років, що мешкають в Таджикистані, розширення історичних знань про Вітчизняну війну 1812 року.
 
Конкурс проводиться по представлених учасниками доповідях на основі творчих робіт по наступних номінаціях: есе “Моє відношення до історичних подій 1812 року”; твір “Вітчизняна війна 1812 року в російській літературі”; мультимедійна презентація на тему “Бородінська битва 1812 року”.
 
Готові роботи необхідно направляти за електронною адресою: tjk.rs.gov@gmail.com або за поштовою адресою: РЦНК (м.Душанбе, вул. М.Турсунзаде, 28) з позначкою “Конкурс”. Усі конкурсні роботи, що поступили, проходять реєстрацію і надходять на розгляд експертної ради. Рішення про визначення переможців конкурсу приймається на засіданні жюрі і оформляється протоколом.
 
Конкурсанти, що зайняли, I, II та III місця, нагороджуються поїздкою в Росію для участі в Міжнародному молодіжному форумі “І вічною пам’яттю Дванадцятого року”, присвяченому 200-річчю Перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року. Форум пройде в м.Москві з 22 по 26 квітня 2012 року.

Конкурсанти, що зайняли місця з IV по X, нагороджуються пам’ятними призами і дипломами. Підведення підсумків і нагородження переможців відбудеться 30 березня в РЦНК м.Душанбе.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна