Лейб-гвардії Козачий Його Величності полк в живописі Володимира Дороніна


Художник-баталіст Доронін Володимир МиколайовичДоронін Володимир Миколайович – потомствений козак, офіцер Збройних Сил Росії, художник-баталіст, учасник виставок в Центральному будинку Російської армії, культурному центрі на Вернатці і Луб’янці.

Пензлю Володимира Миколайовича належать декілька популярних картин, присвячених участі Лейб-гвардії Козачого Його Величності полку у баталіях Вітчизняної війни 1812 року і Закордонних походів Російської Армії.

 Картина "Граф генерал-ад`ютант Орлов-Денисов В.В. Козача лава. 1812р."

“Граф генерал-ад`ютант Орлов-Денисов В.В. Козача лава. 1812р.”  – картина, що присвячена козакам-героям Вітчизняної війни 1812 року, зображує момент кавалерийської атаки Лейб-гвардії козачого полку. На пердньому плані – командир полку граф генерал-ад`ютант Василь Васильович Орлов-Денисов.

Картина  "Рятуй государя! Справа козаків у містечка Гюсель-Госси 4 жовтня 1813 року"

Картина  “Рятуй Государя! Справа козаків у містечка Гюсель-Госси 4 жовтня 1813 року” розповідає про героїчний бій лейб-гвардійців з важкою кавалерією Латур-Мобура. У тому бою, рішуче атакувавши ворожих кірасирів, козаки врятували від полону Російського Імператора Олександра I.

Картина "1812. Башкіри в гостях у козаків"

“1812. Башкіри в гостях у козаків”. Ніч, козаки відпочивають біля вогнища. Представники башкірського полку пригощають козаків бішбармаком і дякують за підтримку в бою…
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна