У Відні відбулося відкриття художньої виставки до 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року


Відень, Австрія

23 квітня у Відні (Австрія) відбулося відкриття художньої виставки, присвяченою 200-річчю перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. На виставці представлені роботи Людмили Волхонської – портрети великих російських полководців і пейзажі із зображенням пам’ятних місць Вітчизняної війни 1812 року.

Після відкриття виставки відбувся концерт класичної музики, організований спільно з Пермською крайовою філармонією, за участю соліста Пермської філармонії Олесі Мезенцевої (сопрано), соліста Пермського Академічного театру опери і балету Едуарда Морозова (баритон) і лауреата міжнародних конкурсів, професора, проректора Пермського державного інституту мистецтва і культури Людмили Дробишевої-Разумовської (фортепіано). У програмі прозвучали арії з опер Глюка, Моцарта, Чайковського, Легара, Гуно, романси Рахманінова, Свіридова, Ардіти, Глінки та інших видатних композиторів.

Гості вечора – представники австрійської громадськості і співвітчизники високо оцінили рівень виконавської майстерності солістів і насичену програму концерту.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна