Донеччина вітає переможців історичної олімпіади «1812 рік та Україна»


Більше 600 творчих робіт надійшло на конкурс, присвячений 200-річчю історичної події – Вітчизняній війні 1812 року, ініційований Посольством Російської Федерації в Україні, Представництвом Росспівробітництва в Україні, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 408 від 03.04.2012, згідно з Планом заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року з метою підвищення пізнавального інтересу до героїчного минулого, поширення та поглиблення знань про єдиний культурний, історичний та науковий україно-російський простір, формування патріотичної та громадської свідомості у школярів та студентів, виявлення та підтримки талановитої молоді, відбулася історична олімпіада «1812 рік та Україна».

У конкурсі взяли участь студенти, молоді викладачі, вчені (до 28 років) та учні 10-12 класів.

Переможцы від Донецької області нагороджені подорожжю історичними містами Росії (липень-серпень 2012 року):

  • Богдан Святослав (Макіївська школа № 2) «Історична поема «Василь Васильківський»;
  • Лошадкіна Вікторія (Донецька школа № 74) «Наполеонівські плани підкорення України»;
  • Горбачов Олег (Маріупільський НВК «гімназія-школа» № 27) «Маріупільський гусарський полк та його участь у Вітчизняній війні 1812 року».

Учасники Олімпіади, які пройшли відбірковий тур, будуть відзначені дипломами та грамотами. Вітаємо із перемогою, бажаємо подальших творчих досягнень!

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна