В Луцьку проведено Міжнародну історико-краєзнавчу наукову конференцію «Україна та Волинь у наполеонівських війнах»


В Луцьку проведено Міжнародну історико-краєзнавчу наукову конференцію «Україна та Волинь у наполеонівських війнах»

11-12 травня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна історико-краєзнавча конференція „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”, присвячена 200-річчю війни 1812 року.

Організаторами конференції виступили Волинський краєзнавчий музей, ДП „Волинські старожитності” та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Захід зібрав науковців з різних куточків України, Росії та Польщі. Вони представили свої наукові здобутки у дослідженні подій на Волині та в Україні періоду наполеонівських воєн 1812 року в контек­сті вітчизняної та світової історії. Окремий виступи були  присвячені загальним питанням воли­незнавства та краєзнавчої освіти.

У перший день конференції, 11 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулися пленарні та секційні засідання,  відкриття виставки „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”. У другий день, 12 травня учасники конференції ознайомилися із пам’ятками та експозиціями музеїв Волині, присвяченими воєнним подіям різних епох. Видано науковий збірник матеріалів конференції.

Волинський краєзнавчий музей
Фото Л.Максимова
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна