У Білорусі оголошений тендер на організацію військово-патріотичного маршруту “Дорогами військової слави”


У Білорусі оголошений тендер на організацію військово-патріотичного маршруту "Дорогами військової слави"

У Білорусі оголошений тендер на організацію військово-патріотичного маршруту “Дорогами військової слави”, присвяченого 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року. Про це повідомив начальник відділу маркетингу і туристсько-інформаційного центру Національного агентства по туризму Володимир Янковенко.

У походах військово-патріотичного маршруту, що проходитимуть з 29 червня по 5 липня по територіях Білорусі і Росії, візьмуть участь 100 чоловік, включаючи 88 вихованців кадетських і суворовських військових училищ і 12 супроводжуючих. Учасники заходу відвідають пам’ятні місця, покладуть квіти і вінки до пам’ятників Вітчизняної війни 1812 року.

У Білорусі кадети і суворовці побувають у Вітебську, Бешенковичах, Борисові, Полоцьку (передбачається відвідування Софійського собору, краєзнавчого музею і музею книгодрукування), побачать історичну реконструкцію подій переправи наполеонівських військ на річці Березіна. У Мінську учасникам військово-патріотичного маршруту покажуть Національний історичний музей і Національну бібліотеку, після чого їх чекає екскурсія по Міру і Несвижу.

У тендері на організацію поїздки може взяти участь будь-яка білоруська турфірма. Вибрати виконавця належить конкурсній комісії Національного агентства з туризму. Проведення походів за військово-патріотичним маршрутои “Дорогами військової слави” фінансується з бюджету Союзної держави.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна