Дітям: пізнавальна історична книга “Герої війни 1812 року” Олександра Ткаченка


Дітям: історична книга "Герої війни 1812 року" Олександра ТкаченкаЦя книга – захоплюючий і яскравий урок історії. Двісті років тому в Росію вторгся небезпечний і сильний ворог – величезна армія французького імператора Наполеона Бонапарта. На той час він захопив вже майже усю Європу і був упевнений в швидкій перемозі.

Одного не врахував Наполеон: в Росії йому протистояла не лише армія. Увесь російський народ піднявся на захист своєї Вітчизни.

Героями війни стали прості селяни і прославлені полководці, мужні генерали і відважні солдати, і навіть підлітки і жінки. Кутузов, Багратіон, Єрмолов, козачий отаман Платов, гусар Денис Давидов, кавалерист-дівиця Надія Дурова – автор не просто згадує ці та інші менш відомі імена, але і відтворює пов’язані з ними основні моменти війни, допомагаючи читачеві зробити власні відкриття, запам’ятати цікаві факти і розібратися в головному: чим є Вітчизняна війна 1812 року в долі нашої країни.

Автор книги “Герої війни 1812 року” – Олександр Ткаченко. Мова: російська. Ілюстрації намалював художник Артем Безменов. Видання здійснене дитячим книжковим проектом “Настя и Микита” у 2012 році і приурочене до 200-ліття перемоги у Вітчизняній війні 1812 року.

Замаовити книгу можна в онлайн-мегамаркеті OZON
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна