У Москві на місці поховання солдатів армії Наполеона буде побудовано храм


Солдати наполеонівської армії

У рамках реалізації “Програми-200” прийнято рішення про будівництво храму на честь Казанської ікони Божої Матері на перетині Мещерського проспекту і Воскресенськой вулиці в Західному адміністративному окрузі Москви. На місці майбутнього будівництва побували представники столичної влади і Руської Православної Церкви.

Про історію цього місця гостям розповів старий житель цього району протодиакон Микола Попович: “Наше селище засноване у 1903 році, на землях героя Вітчизняної війни 1812 року князя Мещерського. Тут до революції був величний Казанський собор, який в 30-ті роки підірвали більшовики. А ще це місце – пам’ять про війну 1812 року. Тут було поховання загиблих французьких солдатів. Ось так виходить, що в рік 200-річного ювілею перемоги російської зброї тут почнеться будівництво храму. Адже перед лицем вічності усі рівні – і переможці, і переможені”.

У виїзній нараді взяли участь куратор “Програми-200” від Уряду Москви, радник з питань будівництва Патріарха Московського і всія Русі В.І.Ресин, перший заступник голови Фінансово-господарського управління Московського Патріархату ієромонах Никодим (Колесніков), представники префектури і різних міських структур. Було відмічено, що в ході публічних слухань, що відбулися, жителі району одноголосно проголосували за будівництво храму.

Прес-служба Фонду підтримки будівництва храмів м.Москви
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна