Вийшов друком науковий збірник «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Україна та Волинь у наполеонівських війнах»


Науковий збірник «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Україна та Волинь у наполеонівських війнах»Науковий збірник «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Україна та Волинь у наполеонівських війнах» видано Волинським краєзнавчим музеєм спільно з ДП «Волинські старожитності» та Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

Збірник містить статті та повідомлення учасників Міжнародної історико-краєзнавчої наукової конференції, яка відбулася 11-12 травня 2012 року в м.Луцьку, присвячені подіям на Волині та в Україні за часів наполеонівських війн 1812 року в контексті вітчизняної та світової історії. Окремий розділ присвячено загальним питанням волинез­навства та краєзнавчої освіти. Видання розраховане на науковців, краєзнавців, освітніх працівників та широке коло шанувальників минувшини.

Видання здійснене в рамках Регіональної програми розвитку культури та мистецтва і туризму у Волинській області на 2011-2015 роки та за фінансової підтримки управління культури Волинської облдержадміністрації, ДП «Волинські старожитності» ДП НДЦ «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України, Генерального Консульства Російської Федерації у Львові та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна