Москва. Українські історики взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року


Москва

9-12 липня 2012 року директор Державної установи “Інститут всесвітньої історії НАН України” Кудряченко А.І. взяв участь у міжнародній науковій конференції “Вітчизняна війна 1812 року в контексті світової історії” присвяченій святкуванню 200-річчя перемоги Російської імперії у Вітчизняній війні 1812 року. Професор, д.і.н. Кудряченко А.І. виступив із доповіддю: “Україна в планах Наполеона у війні 1812 року”. В роботі конференції також взяли участь представники інших наукових та навчальних закладів України.

Конференцію було організовано Інститутом загальної історії РАН спільно із Російським державним гуманітарним університетом, Асоціацією “Франко-російський діалог”, Міжнародною Наполеонівською спільнотою і Державним Бородинським воєнно-історичним музеєм-заповідником.

Основні секції та теми міжнародної наукової коференції: Вітчизняна війна 1812 року в історії (“Всесвітнє значення перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року”, “Геополітичні завдання і наслідки війни 1812 року”, “Європейський проект Наполеона”, “Вітчизняна війна в масовій свідомості російського народу”); Росія і Франція в 1812 р.(“Епоха 1812 року. Ціна перемоги: результати і наслідки”, “Україна в планах Наполеона у війні 1812 року”, “Південноукраїнські землі і еліта Новоросії у війні 1812 року”); Взаємні представлення воюючих націй (“Іспанська Католицька і Російська Православна церкви проти вторгнення Наполеона”, “Союзні контингенти Наполеона і росіяни очима французьких солдатів в період Російської кампанії 1812р.”.); Міжнародні відносини в епоху Наполеонівських воєн; Міжнародне відлуння війни 1812р.; Вітчизняна війна 1812р.: наслідки і пам’ять.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна