Українсько-російська експедиція на Ельбрус маршрутом героя війни 1812 року Г.А.Еммануеля


Ельбрус

Напередодні двохсотрічної річниці Бородінської битви ініціативна група, до складу якої увійшли 35 відомих українських альпіністів і журналістів, має намір підкорити найвищу гору Європи – Ельбрус (5642м).

 Генерал Г.А.ЕммануельУчасники проекту готуються пройти по маршруту російської науково-дослідницької експедиції на Ельбрус, яка відбулася в 1829 році під керівництвом героя Бородінської битви, генерала від кавалерії Георгія Арсеньовича Еммануеля. На вершині гори буде встановлена копія прапора Київського драгунського полку, яким Еммануель командував в 1812 році.

У складі експедиції заслужені українські альпіністи, “снігові барси”, які підкорили найвищі вершини, розташовані на території колишнього СРСР і в Гімалаях. Серед них Сергій Бершов, заслужений майстер спорту і майстер спорту міжнародного класу, Ігор Свергун, який двічі зійшов на Еверест і підкорив багато восьмитисячників світу, Геннадій Копійка, багатократний чемпіон і призер чемпіонатів СРСР і України, учасник чотирьох Гімалайських експедицій, кавалер ордену Трудового Червоного Прапора.

Радянські альпіністи на Ельбрусі

У спільній зв’язці на Ельбрус зійде й команда красноярських альпіністів – це стане символом дружби російського і українського народів, сприятиме збереженню загальної історичної пам’яті.

Українсько-російська экспедиція на Ельбрус маршрутом героя війни 1812 року Г.А.Еммануеля

Загальний збір учасників експедиції, які прибудуть в Ставропольський край різними шляхами, призначений на 11 серпня 2012 року в м.П’ятигорську.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна