Пізнавальна книжка-розфарбовка “Війна 1812 року” від проекту “Настя і Микита”


Пізнавальна книжка-розфарбовка "Війна 1812 року"

Книжка-розфарбовка “Війна 1812 року” знайомить дітей з легендарними історичними подіями 1812 року. Нашестя Наполеона, героїчний народний опір іноземним загарбникам, подвиг кавалерист-дівиці Надії Дурової, Бородінська битва, відступ по Рязанській дорозі, пожежа в Москві – усі ці сцени в розфарбовці супроводжуються пізнавальними поясненнями, розрахованими на дітей у віці від 5 до 11 років.

В якості зразків для розфарбовування є кольорові приклади військової форми російськими і французькими армій 1812 року. Спеціально для допитливих маленьких художників на малюнку перераховані назви усіх деталей обмундирування офіцерів і солдатів обох армій.

Пізнавальна книжка-розфарбовка "Війна 1812 року"

Пізнавальне книжка-розфарбовка “Війна 1812 року” видана проектом “Настя і Микита” в серії “Розфарбуй історію” (2012 рік). Художник Артем Безменов.

Пізнавальна книжка-розфарбовка "Війна 1812 року"

Купити розфарбовку “Війна 1812 року” можна в книжкових магазинах Росії, України, Білорусії, Казахстану, Естонії, Фінляндії, Німеччини і США.

Замовити книгу з купівлею через інтернет можна в онлайн-мегамаркеті OZON. Для замовлення з доставкою по Європі рекомендуємо також інтернет-магазин “Умниця” (www.umniza.de). Для США і Канади – “Бібліоглобус” (www.biblio-globus.us) або SetBook (www.setbook.us).
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна