Могильов. Міжнародна науково-практична конференція “Вітчизняна війна 1812 року в долях народів Росії і Білорусі”


Могильов. Міжнародна науково-практична конференція "Вітчизняна війна 1812 року в долях народів Росії і Білорусі"

25-27 липня, у рамках святкування 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року, в Могильові пройшла Міжнародна науково-практична конференція “Вітчизняна війна 1812 року в долях народів Росії і Білорусі”.

25 липня учасники конференції відвідали Бобруйский краєзнавчий музей а також Бобруйську фортецю – пам’ятник історії, архітектури і фортифікаційного мистецтва, зведений в 1810-1811 роках за проектом і під керівництвом інженера Карла Оппермана для оборони західних кордонів Російської імперії.

26 липня в міській Ратуші Могильова відбулося Пленарне засідання Конференції. Виступи учасників були присвячені політичній ситуації в Російській імперії і міжнародній ситуації в цілому напочатку Вітчизняної війни 1812 року, соціально-економічній ситуації на території західних губерній Російської імперії, організації армій Росії і Франції, військовим планам сторін, оцінці діяльності імператорів Олександра I і Наполеона I Бонапарта, російських і французьких командирів, подвигу білоруського народу.

27 липня учасники Конференції поклали квіти до оновленої меморіальної каплиці у села Салтановка, де 11(23) липня 1812 року відбулася битва російських військ під командуванням генерала Раєвського з французькими військами маршала Даву.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна