Шляхами Історії. 12 серпня почнеться Козачий кінний похід з Москви в Париж


12 серпня почнеться Козачий кінний похід з Москви в Париж

12 серпня на Поклонній горі в Москві почнеться Козачий похід Москва-Париж, який пройде по місцях, де вели бойові дії донські козачі полки під проводом генерала від кавалерії отамана Матвія Платова.

Як повідомили організатори походу, цей проект, що не мав прецеденту, присвячений не перемозі або поразці якої-небудь країни в ході “наполеонівських воєн”, а відбудеться в пам’ять усіх полеглих воїнів – російських, французьких, німецьких, польських, представників інших народів. “Кінний похід Москва-Париж – це не парад переможців, а похід во славу тих, хто загинув в цій війні”, – відмітив голова оргкомітету походу, керівник Федеральної митної служби Росії Андрій Бельянинов.

Проект покликаний підтримати патріотичне виховання молоді, посилити культурні зв’язки між Росією та Європою, зміцнити дружні стосунки між кінними співтовариствами Росії і Франції, а також між росіянами та їх співвітчизниками, що постійно мешкають в Європі, говориться в офіційних документах заходу.

“Донські козаки стартують 12 серпня з Поклонної гори, – розповів заступник голови оргкомітету заходу, член опікунської ради Фонду “Надбання Росії” Сергій Шишкарев. – Їх маршрут пройде по Росії, Білорусії, Литві, Польщі, Німеччині і Франції. Згідно з розробленим планом-графіком, кінний похід повинен закінчитися в колишній резиденції Наполеона у Фонтенбло 19 жовтня”.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна