До 200-річчя перемоги. Таджицькі школярі відвідають Москву і Смоленськ


Росія. Москва

Національне Інформаційне Агентство Таджикистану ХОВАР повідомило про відбуття в екскурсійну поїздку з Душанбе до Москви 26 таджицьких щколярів, які цього року стали переможцями освітніх та культурологічних конкурсів на краще знання російської історії, традицій, культури та мови.

В рік 200-літнього ювілею перемоги у Вітчизняній війні 1812 року, так само, як і в минулі роки, подібні конкурси (тести, вікторини, олімпіади) проводилися Посольством Росії, Координаційною радою російських співвітчизників і представництвом Росспівробітництва в Таджикистані.

Щорічні екскурсійно-ознайомлювальні поїздки переможців проекту допомагають виявити талановиту молодь Таджикистану і залучити її до участі в програмах, організовуваних представництвом Росспівробітництва і Посольством Росії в Республіці Таджикистан. Крім того, регулярне проведення подібних заходів підвищує інтерес такжицької молоді до до опанування та вдосконалення російської мови.

У рамках поїздки до Росії таджицькі школярі відвідають головні історичні та культурні пам’ятки Москви, а також місця битв 1812 року під Смоленськом. Для дітей передбачена також цікава пізнавально-розважальна програма.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна