Україна. Регіональна символіка 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року


Україна. Регіональна символіка 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року

Київські дизайнери презентували українську ювілейну емблему “Вітчизняна війна 1812 року. Наша історія”. Ця символіка не має офіційного статусу, але ідейно і стилістично відповідає знаку, затвердженому Президентом Росії, і відповідає формату додаткової (регіональною) символіки, використання якої дозволено Державною комісією з підготовки до святкування ювілею.

У основі емблеми – стилізовані елементи Герба Російської імперії, емблеми Збройних Сил Росії, імператорських вензелів, а також ківерного знаку гвардійських піхотних і лейб-гвардійських полків, що геройськи билися на полях Вітчизняної війни 1812 року (Преображенського, Фінляндського, Литовського і так далі).

Емблема є векторниою (ЕPS), тому може маштабуватись без втрати якості зображення. Придатна для нанесенні на будь-який матеріал – папір, картон, пластик, метал, тканину тощо. Кольори емблеми можна поміняти у файлі-первиннику. У файлі також можна відредагувати будь-які елементи дизайну, наприклад, оптимізувавши їх під плоттерну порізку або під інші технологічні вимоги.

Скачати векторну емблему “Вітчизняна війна 1812 року. Наша історія” можна за лінком – 1812-2012-symbol-ukraine.rar

В RAR-архіві розміром 266 Кб знаходиться 2 файли: векторний (ЕPS) для використання в поліграфічному та сувенірному виробництві, а також растровий (JPG), оптимізований для використання в інтернеті.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна