На виставці у Лісабоні презентовано довідник “1812: Російська кампанія” португальською мовою


Лісабон. Столиця Португалії

26 вересня в Національній бібліотеці в Лісабоні були організовані зустріч і фотоекспозиція, присвячені перемозі у Вітчизняній війні 1812 року. У заході взяв участь Посол Росії Павло Петрівський.

Лісабон. "1812: Російська кампанія" португальською мовою

Спеціально до цієї зустрічі було приурочено видання довідника на португальській мові “1812: Російська кампанія”, що був підготовлений на основі матеріалів, наданих як російськими, так і португальськими архівами.

Лісабон. Відвідувачі виставки

Особливий інтерес зустрічі полягав в тому, що на ній були представлені нові, раніше не відомі подробиці участі на стороні наполеонівської армії португальського військового легіону, даний аналіз геополітичного і економічного стану європейського континенту того часу.

Вояки Португальського легіону, 1812 рікДовідка

Португальський легіон (La Legion portugaise, Legiao Portuguesa) – португальський військовий підрозділ у складі “Великої армії” (Grande Armee) французького імператора Наполеона Бонапарта.

На початковому етапі в дивізійний сотав легіону входило п’ять полків піхоти (у кожному 6 рот по 140 чоловік), батальйон піших єгерів, три полки кінних єгерів (4 ескадрони, в кожному дві роти по 100 чоловік), батальйон депо-піхоти, ескадрон кавалерійського депо і артилерійська батарея (всього 9 000 чоловік).

Легіон спікала трагічна доля – у 1812 році він брав участь у поході наполеонівської армії на Росію.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна