У Санкт-Петербурзі відкрилася вулична експозиція картин про війну 1812 року


На набережній каналу Грибоєдова у Санкт-Петербурзі відкрито експозицію “Шедеври Російського музею на вулицях міста”, присвячену Вітчизняній війні 1812 року.

На набережній виставили 15 репродукцій картин, присвячених війні 1812 року. У їх числі – репродукції картин Кипренського, Ульріха, Бабаєва, Кольмана та інших художників. Окрім картин на тему Вітчизняної війни, на набережній розмістили копії картин Ріпина, Айвазовського, Брюллова й інших – всього 43 репродукції.

Репродукції вставлені в рами, що копіюють обрамлення оригіналів. Усі картини забезпечені QR-кодами, які можна розшифрувати за допомогою мобільного телефону і таким чином отримати докладну інформацію про конкретну картину.

Експозиція “Шедеври Російського музею на вулицях міста” підготовлена у рамках проекту “Музейна миля”, який почав працювати з 13 вересня в Петербурзі. Проект організований компанією “Арт-тур”, яка раніше влаштовувала аналогічну вуличну експозицію в Москві. У Петербурзі проект триватиме до січня 2012 року, а потім його перенесуть в Одесу. Після цього виставку планують відвезти в Нью-Йорк (США).

Як розповіли представники музею, після завершення заходів, що присвячені 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року, виставкові репродукції будуть передані до дитячих учбових закладів.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна