У Словаччині відкрився будинок-музей фельдмаршала Кутузова


У Словаччині відкрився будинок-музей фельдмаршала Кутузова

200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року відзначили в словацькому місті Ришневце церемонією відкриття архітектурно-паркового комплексу і будинку-музею фельдмаршала Кутузова. Згідно з архівними даними, Михайло Ілларіонович Кутузов зупинявся в Ришневце у 1805 році після битви під Аустерлицем. Завдяки зусиллям місцевої адміністрації вдалося відновити палати, в яких ночував великий російський полководець.

У новому музеї представлена колекція історичних експонатів з архівних фондів МЗС Росії і музею-панорами “Бородінська битва”. Планується також розміщення великої кількості експонатів, серед яких відвідувачі зможуть побачити предмети живопису, графіки, скульптури, старовинні карти, предмети побуту, нумізматику, прапори, нагороди, уніформу, спорядження, зброю російської і французької армії.

У архітектурно-парковому комплексі також була встановлена статуя “Добрий ангел миру”, що є високою колоною з позолоченим ангелом на вершині. Ангел стоїть на земній кулі і тримає в руках голуба.

У церемонії відкриття музею взяли участь представники місцевої влади, діячі культури, працівники дипломатичних місій, акредитованих у Братиславі.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна