Олександро-Свирський монастир. Свято на честь 200-річчя Бородина


Свято на честь 200-річчя Бородина пройшло в Олександро-Свирському монастирі

Свято приходу Іоаннівського монастиря на честь 200-річчя Бородінської битви відбулося в Олександро-Свирському монастирі, передає агенція “Вода жива”. Свято розпочалося з урочистого молебню, який очолив настоятель обителі єпископ Лодейнопольський Мстислав.

Молитовно пом`янув героїв 1812 року, владика Мстислав тепло вітав численних гостей і подякував старшому священику Іоаннівського монастиря протоієрею Миколі Беляєву, відмітивши його важливу роль в житті приходу.

Після невеликого концерту на березі мальовничого Рощинського озера гості могли спостерігати сцени з Бородинської битви, відтворені учасниками військово-історичних клубів. Реконструкція маневрів та боїв супроводжувалася поясненнями професійного історика.

Свято завершилося екскурсією по монастирю. Паломники помолилися перед святинями, у тому числі перед відкритою ракой з мощами преподобного Олександра Свирського в Спасо-Преображенському храмі і копією Туринської плащаниці в храмі праведних Захарії і Єлизавети.

Військово-патріотична тема стала однією з основних в житті приходу Іоаннівського монастиря, і такі свята свже стали доброю традицією.

Фото: Станіслав Марченко

 
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна