У Киргизстані пройдуть заходи, присвячені 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року


Руська церква у БішкекуУ столиці Киргизстану (Киргизії) Бішкеку відбудеться серія заходів, приурочених до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року. Проводить їх Московський будинок співвітчизника за дорученням уряду столиці Росії, який організував приїзд в столицю Киргизії видатних діячів науки, мистецтва, культури і педагогіки.

Гості з Першопрестольної прибудуть для участі в диспутах, конференціях і зустрічах з місцевими колегами і студентами.  В ході заходів видатним громадським діячам вручать медалі і грамоти за внесок у розвиток міжнаціональних стосунків.

Проведення ювілейних заходів у Киргизстані спрямовано на зміцнення дружніх відносин між співвітчизниками, розвитку та поглиблення міднаціонального та міжнародного співробітництва, зокрема в культурній, освітній та науковій сферах.

Киргизький вершник часів Вітчизняної війни 1812 рокуP.S. Під час Вітчизняної війни 1812 року киргизи, або киргиз-кайсаки (як їх називали в XIX столітті), рушили із степів свої численні кінні загони. Одягнені в національні бойові костюми, озброєні списами, луками, шаблями, гнітючими рушницями, вони прийшли на допомогу нашій армії, зробивши свій внесок у вигнання наполеонівських військ з Російської імперії.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна