Художня виставка у Копенгагені: датчани у захваті від акварелей і гравюр з козаками


Копенгаген. Столиця Данії

В Копенгагені (Данія) відкрилася виставка, присвячена святкуванню 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. На виставці було представлено копії унікальних художніх і графічних робіт з зібрвнь Державного історичного музею (ДІМ) Росії.

До 200-річчя перемоги. Виставка грівюр і живопису у Копенгагені

Прекрасна експозиція про Вітчизняну війну 1812 року і її історичноме значення в європейській історії, була супроводжена пояснювальними матеріалами, перекладеними датською мовою, що значною мірою допомогло глядачам орієнтуватися в представлених експонатах.

До 200-річчя перемоги. Виставка грівюр і живопису у Копенгагені

Гравюри, літографії, акварелі, карти і документи викликали у відвідувачів справжнє захоплення. Для деяких датчан малюнки із зображенням козаків у Гамбурзі і Парижі стали справжнім відкриттям. Виникли інтерес і бажання звернутися до історичних творів і хронік періоду наполеонівських воєн в Європі. Глядачі ставили багато питань по історії того періоду і висловлювали бажання прийти й на інші подібні заходи.

До 200-річчя перемоги. Виставка грівюр і живопису у Копенгагені

Виставка супроводжувалася демонстрацією представлених робіт на великій плазмовій панелі, розташованій у виставковому залі, а також музикою П.І.Чайковського.

До 200-річчя перемоги. Виставка грівюр і живопису у Копенгагені




Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна