Створено аудіотактильний комплекс, присвячений Вітчизняній війні 1812 року


Створено аудіотактильний комплекс, присвячений Вітчизняній війні 1812 рокуУнікальний аудіотактильний комплекс, що розповідає інвалідам по зору і слуху про Вітчизняну війну 1812 року, створений в Єкатеринбурзі. Презентацію інструментарія присвячено 200-річчю перемоги.

Цей аудіотактильний комплекс – багатоформатний інструмент, в якому одночасно використовуються аудіо, рельєфно-точковий, рельєфно-графічний, крупношрифтовий формати. ВЗавдяки йому люди з порушенням слуху і зору отримують альтернативний доступ до усієї інформації. Посібник включає десятки літературних, музичних, довідкових, ілюстративних фрагментів за темами: “Православні храми-пам’ятники”, “Армії і озброєння”, “Бородинська битва”.

Особливу цінність представляють рельєфно-графічні зображення, доповнені коментарями в рельєфно-точковому і крупношрифтовому форматах. П’ять масштабних моделей і макетів увійшли до складу аудіотактильного комплексу як особливі пізнавальні інструменти. У їх числі – два тривимірні макети православних храмів-пам’ятників і три тематичні моделі: “Редут”, “Бівуак”, “Партизанська засідка”.

Оригінальними складовими аудіододатка стали детальні заочні екскурсії по тематичних експозиціях Державного історичного музею і Музею-панорами “Бородінська битва”, повідомляє ІТАР-ТАРС.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна