З 17 жовтня розпочинається II Міжнародний фестиваль “Козача станиця Москва”


II Міжнародний фестиваль "Козача станиця Москва"

“Для нас символічно, що фестиваль проводиться в рік 200-річчя перемоги руського народу у Вітчизняній війні 1812 року, де козаки зіграли важливу роль, – говорить  Військовий отаман Центрального козачого війська Валерій Налімов. – Ми чекаємо у гості більше 1500 козаків. На фестивалі виступлять 26 різних народних ансамблів, пройде козачий ярмарок, козачі ігри, будуть кращі наїзники, майстри козачого рукопашного бою, майстерні рубаки і танцюристи. Фестиваль – це єднання, розуміння, дружба, адже наша з вами сила – в єдності”.

II Міжнародний фестиваль "Козача станиця Москва"Урочисте відкриття фестивалю “Козача станиця Москва” відбудеться 17 жовтня 2012 р. о 14 годині на території Олімпійського комплексу “Лужники”. Грандіозна подія збере отаманів і представників усіх військових козачих товариств і громадських козачих організацій. На фестиваль запрошені художні і творчі колективи, спортивні клуби, учбові заклади козачої освіти, майстри-ремісники, історики і етнографи.

Перед відкриттям фестивалю на території його проведення силами козаків Москви буде побудований православний Храм. Цей храм зведуть за старовинною козачою традицією за один день без використання сучасних інструментів, буквально “без єдиного цвяха”. У храмі митрополит Ставропольський і Невінномиський Кирилл відслужить молебень за участю козаків і почесних гостей.

II Міжнародний фестиваль "Козача станиця Москва"Головний майданчик фестивалю буде організований у вигляді козачої станиці, в якій військові козачі товариства, а також козачі громадські організації, будуть представлені стендами у вигляді традиційних куренів.

На святі можна буде подивитися традиційні козачі будови – хати з подвір’ям і елементами козачого побуту. На ярмарку козачих ремесел усі бажаючі зможуть прийняти участь у роботі ковалів, гончарів, плетельщиків зі шкіри. Майданчики будуть интеркативными, де можна самому спробувати свої сили, а також подивитися показові виступи колективів. Дітей чекають жартівливі ігри, конкурси, хороводи і інші забави.

Вхід на всі заходи фестивалю – вільний.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна