Кінний козачий похід Москва-Париж фінішував в останній резиденції Наполеона


Кінний козачий похід Москва-Париж

Кінний похід Москва-Париж, що стартував 12 серпня з Уклінної гори, успішно фінішував у Франції. Пройшовши майже три тисячі кілометрів по території шести країн, донські козаки завершили свій похід урочистим дефіле по території останньої резиденції імператора Наполеона у Фонтенбло.

“Ми всі щасливі, що можемо, нарешті, сказати, що наш марш завершився успішно, – заявив керівник походу і його ініціатор Павло Мощалков. – За більш ніж два місяці козаки на конях пройшли 2 тисячі 800 кілометрів по різних країнах, і сьогодні можна констатувати, що усі завдання походу виконані”.

Після фінішу останнього переходу козаки пройшли парадом по вулицях міста Монтро у супроводі міського керівництва і членів місцевого воєнно-історичного клубу.

Нагадаємо, що похід донських козаків повторив шлях, пройдений козаками отамана Матвія Платова в 1812-1814 роках. Учасники походу, який став символом дружби між народами Європи і зв’язку їх культур і історії, пройшли по території шести держав – Росії, Білорусії, Польщі, Литви, Німеччини і Франції.

Фото: РОСТЕК, AP, ІТАР-ТАРС, М.Захаров,
РІА “Новости”, Олексанр Іванов, Артем Макеїв, EPA. Росмедіа.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна