В Талліннській ратуші вітали переможців історичної вікторини, присвяченої Вітчизняній війні 1812 року


В Талліннській ратуші вітали переможців історичної вікторини, присвяченої Вітчизняній війнй 1812 року

В суботу минулого тижня, 6 жовтня, в Талліннській ратуші згадували героїв Вітчизняної війни 1812 року і вітали переможців приуроченої до її ювілею історичної вікторини, проведеної одночасно в Талліні і Санкт-Петербурзі.

“В історичних стінах ратуші ми приймаємо найпочесніших гостей – королів і президентів, – звернувся до делегації Всесвітнього клубу петербуржців, що прибула в Таллін, віце-мер Талліну Михайло Килварт. – Мені радісно, що ми приймаємо тут не просто сусідів, але наших близьких друзів”. Слово “друзів” він підкреслив особливо. “Адже Таллін і Санкт-Петербург зв’язує не лише минуле, але й сьогодення: партнерські стосунки між ними міцніють рік від року”, – пояснив віце-мер.

Не ставлячи під сумнів важливість офіційних документів, віце-мер додав – навіть самий кращий договір не може гарантувати справжньої дружби: вона будується не на папері, а на основі особистих контактів. “Всесвітній клуб петербуржців, що надав Таліну допомогу в проведенні вікторини, присвяченої ювілею війни 1812 року, подружив з Петербургом молодих таллінців”, – підкреслив він.

“Часи, коли шкільні екскурсії вирушали з Талліну на береги Неви кожні канікули, на жаль, минули, – продовжив віце-мер. – Але разом з петербурзькими колегами ми докладаємо усіх зусиль, щоб практика їх поновилася. Хочеться вірити, що вікторина, проведена одночасно в двох містах-сусідах, стане одним з кроків на шляху до відновлення цієї чудової традиції”.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна