У Вашингтоні відбувся урочистий вечір, присвячений 200-річчю Бородінської битви


Вашингтон. Столиця США. Вид  на Капітолій

28 вересня в Сполучених Штатах Америки, в Російському центрі науки і культури у Вашингтоні, відбувся урочистий вечір, присвячений 200-річчю перемоги у Бородінській битві і ювілею Вітчизняної війни 1812 року.

Захід відкрив представник Росспівробітництва в США Юрій Зайцев. З доповіддю “Енциклопедія Вітчизняної війни 1812 року”, в якій були представлені фрагменти з художнього фільму “Війна і мир” і документальних фільмів про війну 1812 року, виступила професор Галина Комісарова.

Також для гостей заходу відбувся великий концерт відомого віолончеліста Ігоря Зубковського, соліста Оперного оркестра Кенеді-Центру. Солісту акомпанувала лауреат міжнародних конкурсів піаністка Сюзана Колкер. В програмі прозвучали присвячені війні 1812 року класичні твори російських та іноземних композиторів, твори сучасних авторів і музика з кінофільмів.

У залах РЦНК були розгорнуті дві фотовиставки “Козаки в Парижі” і “Російські військові мундири 1812 року”.

Захід відвідали представники Державного Департаменту США, Посольства Російської Федерації в США, посольств Португалії і Румунії, громадських організацій, засобів масової інформації, а також керівники найбільших російсько-американських проектів в області освіти і культури.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна