Круглий стіл “Перемога у Вітчизняній війні 1812 року в російській літературі”


Відень. Круглий стіл "Перемога у Вітчизняній війні 1812 року в російській літературі"

Австрія. У Відні відбувся круглий стіл “Перемога у Вітчизняній війні 1812 року в російській літературі”. Учасники круглого столу прочитали уривки з віршів великих російських поетів, присвячених Вітчизняній війні 1812 року, а також власні твори на цю тему.

З доповіддю виступив голова Клубу російської поезії в Австрії поет Віктор Кликов. У своїх виступах учасники круглого столу відмітили, що Вітчизняна війна 1812 року займає одне з найважливіших  місць в історичній пам’яті нашого народу. Героїчні сторінки битви з Наполеоном були неодноразово оспівані вітчизняними поетами і прозаїками і, як і раніше, продовжують надихати майстрів літературного слова.

Захід відбувся за участю поета, секретаря правління Союзу письменників Росії, кандидата історичних наук Володимира Масалова, письменника, члена Союзу письменників Росії Владислава Бахревського, поета, члена Союзу письменників Росії Вадима Рахманова і кандидата історичних наук Лейли Бухармедової.

Серед учасників були також присутніми члени Клубу російської поезії в Австрії, представники ЗМІ, а також глава Російського клубу при Віденському міжнародному центрі Михайло Хорошев.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна