Спецпроект РІА “Новини” про війну 1812 року удостоєний “Премії Рунета”


Радник головного редактора РІА "Новини" Петро Романов під час отримання нагороди

Спецпроект РІА “Новини”, присвячений 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року – “1812: Війна і мир. Новий погляд” – визнано кращим у номінації “Наука і освіта” на конкурсі інтернет-проектів “Премія Рунета”.

Спецпроект “1812: Війна і мир. Новий погляд” є просвітницьким ресурсом, в якому інформація про війну 1812 року представлена багаторівневими мультимедійними блоками. Проект розрахований не лише на масову аудиторію, але і на тих, хто глибоко вивчає історію. Користувачам сайту доступні відеоролики, інфографіка, тексти і інші матеріали.

“Те, що на цю сцену прорвалася історія, для мене приємна несподіванка. Думаю, що від цього виграє і рунет, і історія. Без історії нікуди”, – сказав куратор проекту, радник головного редактора РІА “Новини” Петро Романов під час отримання нагороди.

Символіка "Премії Рунета"P.S. Організатором конкурсу “Премія Рунета” виступає Російська асоціація електронних комунікацій при фінансовій підтримці Федерального агентства по друку і масовим комунікаціям; уперше “Премія Рунета” вручалася в 2004 році і була приурочена до десятиліття російського інтернету.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна