Урочистий Імператорський бал “1812 годъ” у Великому Кремлівському палаці


Урочистий бал "1812 рік" у Великому Кремлівському палаці

Уперше більш, ніж за сто років (з 1903 року), двері Андріївського, Александрівського і Георгіївського залів Великого Кремлівського палацу були відкриті для проведення урочистого Імператорського балу “1812 годъ” (“1812 рік”), який був присвячений відновленню традицій військової доблесті і честі.

Організатор і керівник заходу президент міжнародного благодійного фонду “Дягілев-центр” Наталія Корзун-Любашевська розповіла, що дозвіл на проведення урочистого заходу і балу “1812 рік” було дано особистим указом президента РФ Володимира Володимировича Путіна. “І ми сподіваємося, що сьогоднішній вечір послужить довгостроковою традицією напередодні дня святого Георгія, 25 листопада, проводити традиційні урочисті заходи і бали “1812 рік” в цих приголомшливих історичних стінах Великого Кремлівського палацу”, – сказала вона.

Присутні в залах гості могли помилуватися тим, як молоді пари виконують історичні танці – полонез, менует і кадриль, а деякі кавалери й дами змогли і самі повальсувати під акомпанемент президентського оркестру.

Фото: РІА “Новини”, Herr Freiherr, Валерій Романов.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна