До 200-річчя пермоги. Заходи для школярів у Тульчині і Тиманівці (Вінницька область)


 Тульчин. Вінницька область

17 листопада 2012 р. у рамках проекту, присвяченого 200-річчю Перемоги у Вітчизняній війні 1812 року, у Вінницькій області був проведений урок-подорож: «Здесь русской славы слышны имена».

Незвичайному заходу передували численні конференції, конкурси, олімпіади, творчі огляди, які проводилися по всій країні упродовж всього 2012 року. Найактивніші учасники проекту були запрошені в м.Тульчин на дивовижний урок-подорож, що проходив в музеях російської історії вінницького краю України.

Зокрема, в Тульчинському краєзнавчому музеї школярів ознайомили не лише з експозицією, присвяченою історії Вітчизняної війни 1812 року, але і повідали про подальшу долю багатьох учасників далекої війни, що волею долі, зв’язали своє життя і служіння Вітчизні з південним заходом Російської імперії. Зі свого боку і гості не залишилися у боргу та виступили з літературно-музичною композицією за мотивами творів, присвячених подіям 1812 року.

Справжнім одкровенням для школярів та їх наставників було відвідування музею Олександра Васильовича Суворова в Тимановці. Знаменитий полководець служив тут з березня 1796 по березень 1797 року, залишивши про себе добру пам’ять серед жителів краю. За ініціативою саме тиманівців у 1947 році тут був відкритий народний музей, що не на день не припиняв своєї роботи за всі 65 років свого існування.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна