До 200-річчя перемоги. Літературний семінар для угорських русистів


До 200-річчя перемоги. Літературний семінар для угорських русистів

27 жовтня в  Будапешті (Угорщина) у рамках заходів, приурочених до 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року, був проведений літературний семінар для угорських русистів.

В ході заходу відбувся виступ завідуючою кафедрою гуманітарних і філософських наук Інституту ім. І.Є.Репіна (Санкт-Петербург) професора Наталії Акімової з доповіддю “Перші російські романи про Вітчизняну війну 1812 року”. Відзначалося, що Вітчизняна війна зробила істотну дію на розвиток історичної теми в російській літературі, виникнення російського історичного роману і активізацію звернень до цього літературного жанру.

Пыд час семінару було також представлено ряд книг, що вплинули на формування літературних уподобань відомих жителів Санкт-Петербургу – діячів культури і мистецтва, представників науки і освіти, політиків, почесних громадян міста. Разом з популярними в Угорщині сучасними російськими письменниками були названі імена ще не знайомі широкої читацької аудиторії – Едуарда Кочергина, Якова Гордіна, лауреата премії “Російський Букер” Олени Чижевої та ін.

На закінчення учасників семінару ознайомили з програмою Методичної школи русистики, що стартує в Угорщині 20 листопада.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна