Міжнародна наукова конференція “Греки Балаклави і Севастополя”


Грецькі поселенці півдня Російської імперії (XIX ст.)У Москві проходитиме Міжнародна наукова конференція “Греки Балаклави і Севастополя”, організаторами якої виступають Інститут слов’янознавства, Російський державний гуманітарний університет, Фонд грецької культури.

Серед тем конференції – “Греки Балаклави і Севастополя у війні 1812 р”., “Деякі аспекти появи в Криму Грецького піхотного полку, його розміщення у Балаклаві, служби воїнів-греків. (Кінець XVIII ст.)”, “Кримські архівні джерела по вивченню грецьких церков Севастополя і Балаклави. Кінець XVIII- почало XX в”., “Діяльність архієпископа Никифора (Феотокиса) по створенню і організації грецьких поселень на Півдні Росії в 1779-1783 рр. (На базі невиданої епістолярної спадщини святителя)”, “Греки Балаклави і Севастополя в сучасному дискурсі української елліністики”.

Час і місце проведення Міжнародної наукової конференції “Греки Балаклави і Севастополя”: 13-14 листопада 2012 року; Москва, Ленінський проспект, 32А, ауд. 901, 9-й поверх.

З усіх питань, пов’язаними з участю у конференцієї, просимо звертатися до Ольги Володимирівни Соколовської (e-mail: elolga@mail.ru, тел. +7(916) 1048171).
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна