Митрополит Астанайський і Казахстанський: “Тільки той народ, який пам’ятає своє минуле, матиме майбутнє”


Митрополит Астанайський і Казахстанський ОлександрМитрополит Астанайський і Казахстанський Олександр і єпископ Каскеленський Геннадій відвідали урочистий прийом, що відбувся у казахській столиці з нагоди Дня народної єдності і 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року.

Привітавши учасників урочистого прийому з Днем народної єдності і 200-річним ювілеєм перемоги у Вітчизняній війні 1812 року, глава Митрополичьего округу в Казахстані, зокрема, відмітив: “Спогад славних подій нашого минулого, жива історична пам’ять – це не абстрактні теоретичні поняття, а єдиний можливий спосіб зберегти внутрішній духовний стержень народу, дієвий засіб зміцнення основ державності, до об’єднання суспільства, до справжньої єдності. Данина вдячності визволителям Вітчизни не дозволить нам перетворитися на “іванів безрідних”. Тільки той народ, який пам’ятає своє минуле, матиме майбутнє”.

У зборах взяли участь співробітники Генерального консульства Російської Федерації в Алма-Аті і представництва Росспівробітництва в Республіці Казахстан, заступник акима Алма-Ати С.Т.Сейдуманов, заступник Верховного муфтія Казахстану шейх Мухаммед-Хусейн Алсабеков, представники громадських організацій, керівники козачих об’єднань, заслужені викладачі середніх і вищих учбових закладів, ветерани війни і праці.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна