У Південній Моравї (Чехія) відбудеться реконструкція битви при Аустерлиці


Залп французького каре по атакуючій російській піхоті

Місто Аустерлиць (Austerlitz), зараз відоме як чеський Славков-у-Брна (Slavkov u Brna), запрошує  всіх шанувальників історії взяти участь в реконструкції знаменитої битви 1805 року, що увійшла у хроніки під назвою “Битви трьох імператорів” (Bitva tri cisaru).

Воєнно-історична реконструкція відбудеться 1 грудня і триватиме близько чотирьох годин. У цьому маштабному заході братимуть участь понад 900 військових реконструкторів з 11 країн світу.

За традицією щороку відновлюється один окремий епізод тієї грандіозної битви. Цього разу гості реконструкції зможуть побачити завершальну частину битви, в ході якої відбувався відступ російських та австрійських військ до Славкова і Годонини.

Нагадаємо, що битва під Аустерлицем відбулася 20 листопада (за старим стилем – 2 грудня) 1805 року і стала вирішальною в Першій австрійській кампанії Третьої антинаполеонівській коаліції. Перемога у битві залишилася за армією Наполеона. У бою загинуло більше 20 тисяч наших співвітчизників – козаків, солдатів та офіцерів Російської Імператорської армії.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна