Виставку “Вітчизняна війна 1812 року” відкрито у Меморіальному комплексі “Курган миру” (м. Славків, Чехія)


Меморіальний комплекс "Курган миру" в Чехії (м.Славків)

Монумент “Курган миру” був побудований в 1923 році біля чеського міста Славков на центральному Праценском пагорбі серед полів, де в 1805 році відбулася історична “битва трьох імператорів” (битва під Аустерлицем). Монумент споруджений в пам’ять десятків тисяч солдатів і офіцерів з різних країн, загиблих в цій кровопролитній битві. Окрім нього в комплекс входить історичний музей, присвячений битві, який в мультимедійному форматі відтворює її основні моменти.

Скульптура Руського Царя Олександра I (меморіал у Славкові, Чехія)

25 листопада в музеї Меморіального комплексу “Курган миру” відбулося відкриття виставки, присвяченої 200-річному ювілею Перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

Капличка меморіалу

На відкритті виставки виступили Генеральний консул Російської Федерації в місті Брно Андрій Шарашкин і директор Асоціації музеїв регіону Брно Антонин Річок.

Відкриття виставки

Після відкриття відбувся концерт чеських музикантів і виконавців, присвячений 200-річчю Перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року. До програми концерту увійшли твори видатних російських композиторів – Чайковського, Рахманінова і Глинки. Чеська співачка Таня Яношева також виконала спеціальну композицію “Бородіно” на вірші Михайла Юрійовича Лермонтова і музику, яку написав композитор Мартін Якубичек.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна