У Києві відзначили День народної єдності


Посол Росії в Україні Михайло Зурабов відкриває концерт на честь Дня народної єдності

Четвертого листопада в Національному академічному театрі опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка відбувся святковий вечір з нагоди Дня народної єдності. 2012 рік, проголошений Роком Російської історії, ознаменований великими датами: 200-річчям перемоги у Вітчизняній війні з Наполеоном, 400-річчям з дня звільнення Москви від польських загарбників народними ополченцями на чолі з Мініним і Пожарським, а також 1150-річчям зародження російської державності. Ці теми і стали ідейною основою святкового заходу.

У концерті взяли участь молоді солісти Санкт-Петербурзького Будинку музики, лауреати міжнародних і всеросійських конкурсів Олексій Стадлер і Сергій Редькин, які у супроводі оркестру виконали твори великих російських композиторів Сергія Прокофьева і Петра Чайковського.

У виконанні Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України (диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Шейко) прозвучали урочиста увертюра “1812” П.Чайковського і вальс з опери С.Прокофьєва “Війна і мир”. Арію Кутузова з опери “Війна і мир” виконав соліст Національної опери України, народний артист України, лауреат Національної премії України им.Т.Г.Шевченка Сергій Магера. Студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, лауреат Всеукраїнських конкурсів Яна Самосьєва (фортепіано) виконала “Вальс” Л.Толстого.

Завершилася концертна програма виступом Національної заслуженої академічної капели України “Думка” під керівництвом Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, академіка Євгенія Савчука. У виконанні цього колективу прозвучав Фінальний хор “Слався” з опери М.Глинки “Іван Сусанин”.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна