Визначено переможців історичного інтернет-квеста “Війна 1812 року і Україна”


Визначено переможців історичного інтернет-квеста "Війна 1812 року і Україна"

Двадцятого грудня 2012 р. в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти України відбулося нагородження переможців історичного інтернет-квеста “Війна 1812 року і Україна”. Інтернет-квест був організований на Всеукраїнському освітньому порталі  “Щоденник.ua” за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти і Представництва Росспівробітництва в Україні. Ініціативу підтримали школярі з різних регіонів України. Цей конкурс почався 4 жовтня 2012 року і тривав майже два місяці. За цей час учасниками акції стали більше 2000 учнів середніх і спеціалізованих шкіл, ліцеїв і гімназій України.

Початок онлайн-змагань співпав з вивченням на уроках історії в старших класах середніх шкіл України теми Вітчизняної війни 1812 року. Таким чином, у школярів була можливість вивчити цю тему в інтерактивній формі, а в учителів – збагатити уроки інформаційно насиченим матеріалом і не зацікавити учнів неординарними завданнями квесту. Ці завдання були підготовлені учителями спеціалізованої школи № 20 м.Києва – учителем-методистом історії Тамарою Приходько і учителем французької мови Світланою Мирошниченко.

Інтернет-квест “Війна 1812 року і Україна” проходив за такими тематичнми напрямками: військові дії; історичні фігури; історико-культурні дані про учасників війни; художнє осмислення подій 1812 року в творах російської літератури і мистецтва.

За підсумками оцінювання робіт були визначені переможці конкурсу.

І місце

– Денис Крапивцов, учень 11-го класу Горлівського учбово-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 22 – багатопрофільний ліцей” Донецької області.

ІІ місце

– Анастасія Мальована, учениця 7-го класу Каменської СОШ І-ІІІ ст. Дніпропетровської обл.;
– Надія Политова, учениця 9-го класу спеціалізованої школи № 20 м.Києва.

ІІІ місце

– Олена Попова, учениця 10-го класу учбово-виховного комплексу “Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ст”. м.Одеси;
– Ігор Колесниченко і Владислав Аксьонов, учні 9-го класу Ліцею № 3, м.Володимир-Волинський, Волинська область;
– Дарина Бакланова і Анастасія Ольгович, учениці 9-го класу, і Аліна Васина, учениця 10-го класу Мелітопольської СОШ І-ІІІ ст. № 6 Запорізької обл;
– Команда Київського Палацу дітей і юнацтва “Києвознавці”.

Історичний інтернет-квест “Війна 1812 року і Україна” був організований і проведений відповідно до Плану заходів по підготовці і святкуванню 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року, затвердженого Указом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України за № 408 від 3 квітня 2012 року.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна