У Києві відбувся молодіжний бал, приурочений до святкування 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року


 Київ. Бал "І вічною пам'яттю дванадцятого року"

9 грудня в Києві відбувся бал, приурочений до святкування 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. Танцювальна програма балу повністю відповідала традиціям, що склалися впродовж століть: тут були представлені полонез, вальс, мазурка, котильйон, галоп. Також для учасників балу був проведений конкурс на знання історії російського класичного балу, бальних традицій і етикету.

Київ. Бал "І вічною пам'яттю дванадцятого року"

Впродовж 2012 року в РЦНК була здійснена ювілейна учбово-виховна програма для школярів “І вічною пам’яттю дванадцятого року”, приурочена до 200-річчя перемоги у Вітчизняній війні 1812 року. У декількох етапах цієї програми (воєнно-історичному, літературному, театральному) взяли участь декілька сотень учнів з Києва і Київської області, а також постійні учасники програм з Білоцерківського економіко-правового ліцею і ЗЩШ № 11 м. Умані Черкаської області. Переможці в різних номінаціях були запрошені на бал, присвячений завершенню роботи над програмою.

Керівник представництва РЦНК в Україні Костянтин Воробйов і директор культурних та освітніх програм РЦНК Ольга Скальчук привітали учителів, школярів і їх батьків, що зібралися у святково прикрашеному виставковому залі Центру.

Київ. Бал "І вічною пам'яттю дванадцятого року"

У своєму зверненні до учасників і переможців ювілейної програми Костянтин Воробйов висловив упевненість в тому, що глибоке знання славної історії перемог українського і російського народів сприятиме зміцненню і розвитку дружніх стосунків між Україною і Росією. Особливо важливим є те, що ідея історичної єдності братських народів сприяє об’єднанню представників молодого покоління.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна