У Києві відбулася Міжнародна науково-методична конференція “Вітчизняна війна 1812 року і Україна: погляд крізь віки”


У Києві відбулася Міжнародна науково-методична конференція "Вітчизняна війна 1812 року і Україна: погляд крізь віки"5 грудня 2012 року в м. Києві відбулася міжнародна науково-методична конференція “Вітчизняна війна 1812 року і Україна: погляд крізь віки”, організована Інститутом історії НАН України.

У роботі наукового форуму взяло участь близько 50 дослідників з України, Російської Федерації і Придністров’я. Усі доповіді були присвячені чотирьом основним напрямам: Передумови, причини, історія і особливості регіональної течії війни; Історіографічні і источниковедческие аспекти; Галерея вітчизняних героїв 1812 року; Вивчення Вітчизняної війни 1812 року в середній школі: труднощі і досягнення.

Усі виступи учасників конференції носили зважений, конструктивний характер. Зокрема, після вітального слова директора Інституту історії України НАН України академіка НАНУ В.А. Смолія, з блискучою доповіддю, що ілюструє досягнення російської, української, польської, німецької, французької, британської і північноамериканської історіографії подій 1812 року, виступив глава Оргкомітету конференції, член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор О.П.Реєнт.

За підсумками конференції буде видано збірник, до якого увійдуть тези доповідей учасників з історії війни 1812 р., а також методики викладання цієї теми у шкільному курсі історії. Видання розраховане на науковців, викладачів і студентів, усіх, хто цікавиться питаннями історії України кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна