Наші солдатики. Made in China


Наші солдатики. Made in China

Відзначення 200-ліття перемоги Російської імперії над наполеонівською Європою знайшло відгук у багатьох куточках світу, в тому числі у Китаї. Цього року там відбулися святкові заходи й конкурси історично-культурологічного спрямування. А ще там випустили сувенірно-іграшкові мініатюри – фігурки солдатів часів Вітчизняної війни 1812 року.

На фото можна бачити, що реконструкція виконана досить вдало – однострій, зброя, спорядження, амуниція рядового російського гвардійського піхотного полку – все відтворено у відповідності до історичних реалій та з усіма подробицями. Ті, хто тримали в руках китайських солдатиків, кажуть, що якість також непогана – можна не тільки ставити на книжкову полицю як колекційні експонати, але й давати дітям гратися…

Звичайно ж, приємно, що у далекому Китаї так шанобливо ставляться до нашої історії (навіть якщо й з переважно ринкових міркувань) і здатні створювати такі цікаві речі. І сумно, що наші українські діти найчастіше змущені гратися зовсім іншими солдатиками – або фігурками, що, наприклад, зображують американських вояків часів агресії США проти В`єтнаму, або взагалі бандюків якихось монстрячо-фантастичних кланів.

До речі, колись в Україні, на Донецькій фабриці іграшок, випускали тематичні набори солдатиків, що за якістю нічим не поступалися кращім сучасним аналогам і були дуже популярні як у нас так і за кордоном. А сьогодні чомусь цих солдатиків вже ніде не зустрінеш… Тож не дивуйтеся, панове, якщо одного разу побачите, скажімо, набір фігурок козаків-запорожців із впізнаваним та майже рідним клеймом – “Зроблено в Китаї” (Made in China).
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна