На Україні випустили настільну гру «Вітчизняна війна 1812»


Настільна гра "Вітчизняна війна 1812"

Настільна гра «Вітчизняна війна 1812» пропонує учасникам здійснити нелегку, але повну цікавих пригод, історичну подорож. Перша частина шляху – напрямок руху армій французького імператора. Друга частина шляху – напрям руху російської армії і народного ополчення. Таким чином, гравці не лише легко запам’ятають карту основних подій, але і зможуть відчути, в чому відмінність успіху обох армій.

Кожен гравець по черзі кидає кубик і переміщає свою фішку на ту кількість позицій, яка відповідає кількості точок на кубику. Рухаючись ігровим полем, фішки гравців потраплятимуть на позіції, в яких треба виконувати завдання. Наприклад, гравець не може відправити фішку далі, поки не відповість правильно на питання трьох карток. За правильні відповіді гравець отримує певні бонуси. Картки питань дозволяють гравцям заробляти очки, допомагають долати переправи або визначати результати битв. Є в грі також картки ситуацій, які знайомлять гравців з труднощами ведення війни, зменшують кількість зароблених очок або надають несподівані можливості гравцям. Виграє той, хто заробить більше всіх очок.

Настільна гра «Вітчизняна війна 1812» не лише розважить дітей, але і допоможе вивчити і запам’ятати основні історичні події, а також цікаві і маловідомі факти періоду “наполеонівських війн”. Правила гри доповнені коротким історичним нарисом за теміою, а таклж списком цікавих джерел, використаних при розробці гри.

Комплектація: правила гри, ігрове поле, 100 ігрових карток, 4 ігрових фішок, кубик.
Мова: російська.
Вік гравців: від 10 років.
Кількість гравців: від 2 до 4.
Розмір ігрового поля: 48 х 68 см
Розмір упаковки: 37 х 25 х 5 см
Виробник: “Аріал”, Україна.
Замовити гру можна в інтернет-магазині Gra.ua
Ціна: 94 гривні.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна