“У віках і поколіннях разом”. Художник Леонід Павлович Григорашенко


Серія "У віках і поколіннях разом" (титул видання). Художник Леонід Павлович Григорашенко

Ветерани Балкан під Бородіно. Художник Леонід Павлович Григорашенко

До війська! Художник Леонід Павлович Григорашенко

Ескіз ілюстрації. Художник Леонід Павлович Григорашенко

Художник Леонід Павлович Григорашенко

Ополченці. Художник Леонід Павлович Григорашенко

Кутузов. Художник Леонід Павлович Григорашенко

Автопортрет. Художник Леонід Павлович ГригорашенкоЛеонід Павлович Григорашенко (Григоращенко) – Народний художник Молдови, родом з України (станиця Бірзула, нині м.Котовськ), вчився в студії живопису і малюнка під керівництвом О.Фойницького в Тирасполі, в Кишинівському художньому училищі у А.Байяра.

Майстерне володіння технікою малюнка, широке використання можливостей акварелі і пастелі допомогло художникові створити полотна з тонко розробленим колористичним рішенням. У своїй творчості Леонід Григорашенко досяг гармонійного поєднання різноманітності художніх прийомів із складною багатофігурною композицією.

Будучи продовжувачем традицій реалістичного мистецтва, художник працював в жанрі історичного живопису, станкової і книжкової графіки, книжкової ілюстрації. Серед його творів – серія картин “Вікова дружба”, присвячена історичним зв’язкам молдавського, російського і українського народів, серії “У віках і поколіннях разом”, “Молдова історична”, “Слава російській зброї”, “Русь йде”, а також історичні полотна “Данина кров’ю” і “Кутузов”.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна