Розмальовка: форма та озброєння російської та французької піхоти у 1812 році


Розмальовка: форма та озброєння російської та французької піхоти у 1812 році

Видавничий проект “Настя і Микита”, що є автором книжкової серії “Розфарбуй історію” (й зокрема книжки-розфарбовки “Війна 1812 року”), порадував дітей приємним бонусом – двома цікавими розмальовками “Форма російської піхоти в 1812 році” та “Форма французької піхоти 1812 року”.

Розмальовка "Форма російської піхоти в 1812 році"

Розмальовка складається з чотирьох листів (на двох – кольорові зразки, і ще на двох – чорно-білі контури малюнків художника-ілюстратора Артема Безменова). Розмальовка стане в нагоді вихователям дошкільних закладів, а також викладачам середньо-освітніх та недільних шкіл. Діти залюбки беруться за розфарбовуванн солдатиків, заразом дізнаючись і запам`ятовуючи, як виглядали солдати в часи Вітчизняної війни – чим зовнішньо відрізнялися офіцери від рядових, руські солдати від наполеонівських, яку форму носили, чим були озброєні.

Розмальовка "Форма французької піхоти 1812 року"Скачати розмальовку можна за посиланням: Форма та озброєння російської та французької піхоти у 1812 році 

Після скачування треба розпакувати ZIP-архів на своєму комп’ютері. PDF-файл, що відкриється, слід розрукувати на принтері в потрібній кількості (або розтиражувати з оригіналу на ксероксі), а потім роздати дітям під час заняття.

Цікавого та пізнавального навчання!

P.S. Шановні колеги! Нагадуємо – для того, щоб у вас відкрився PDF-файл з розмальовками, на комп’ютері повинна бути встановлена програма Adobe Acrobat Reader (скачати її можна з офіційного сайту компанії-розробника). Якщо у вас нема бажання чи можливості попрацювати з PDF та Reader – тоді просто скачайте заархівовану розмальовку у растровому форматі JPEG (.jpg) – якість зображення буде нижчою, але не суттєво.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна