У місті-герої Севастополі відкрито фотовиставку Андрія Лобанова “Бородіно”


У Севастополі відкрито фотовиставку Андрія Лобанова "Бородіно"У місті-герої Севастополі відбулася презентація фотовиставки Андрія Лобанова “Бородіно”, присвяченої 200-річчю Бородінської битви та виданню однойменного тематичного фотоальбому. У Севастополі виставку відкрито до Дня захисника Вітчизни. Експозицію розгорнуто у Матроському клубі.

Фотохудожник Андрій Лобанов готував матеріали за темою історичних реконструкцій на Бородінському полі впродовж трьох років. Увазі глядачів було представлено 46 робіт видатного фотомайстера.

Відкрив презентацію Роберт Кім – представник Благодійного фонду імені Кім Пен Хва, що виступив одним з організаторів заходу. Роберт Кім розповів про цілі й завдання, які реалізуються через проекти Фонду, серед них – зміцнення дружби і єдності між представниками усіх народів, що мешкають в Росії, Білорусії, на Україні і усьому пострадянському просторі, збереження історичної спадщини, пам’яті про спільне бойове і трудове минуле, непримиренність до будь-яких форм міжнаціонального розбрату.

Експонати фотовиставки залишаться у Севастополі і після завершення заходу – вони будуть представлені в інших містах Криму.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна