Рига. Документи з російських та німецьких архівів буде продемонстровано в експозиції виставки “Закордонні кампанії”


В Ризі відбулося відкриття виставки "Закордонні кампанії"

В Ризі (Латвія) відбулося відкриття виставки “Закордонні кампанії”, експозиція якої базується на документах з російських і німецьких архівів та розповідає про визвольну місію Російської армії на території Європи. Нагадаємо, наполеонівський похід в Росію завершився поразкою Франції, і Російська армія, вигнавши зі своєї території війська ворога, почала закордонний похід, звільняючи європейські держави. Першою на шляху Російських військ була Східна Пруссія…

В ексозиції – багато цікавих унікальних документів. Зокрема, на виставці  “Закордонні кампанії” представлено дипломатичне листування, яке передувало підписанню Таурогенської конвенції, а також сам договір з фондів Архіву зовнішньої політики Російської імперії.

В цей день у Ризі відбулася ще кілька цікавих заходів. Відкрилася виставка краєзнавчого музею міста Лудзи (Литва), присвячена 250-річчю з дня народження Героя вітчизняної війни 1812 року Якова Кульнева. Пошукові загони Латвії представили зброю, особисті речі бійців та офіцерів Червоної Армії, знайдені в Прибалтиці у ході розкопок. З концертом виступила група білоруських музикантів з Мінська, що виконала популярні пісні воєнних років.
Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна